Levenslang leren is niet enkel een slogan, het is de basis voor duurzame tewerkstelling. En dat start bij het vinden van de juiste mensen om ze vervolgens op het juiste niveau te krijgen en te houden. Al meer dan 25 jaar zet ACTA de leerervaring centraal in de opleidingsaanpak. En we willen nu ook voluit de kaart van Opleiden 4.0 trekken. Samen met jou!
We willen innovatieve leermethodieken ontwikkelen om de sector te helpen bij het vinden en behouden van medewerkers met de juiste competenties en skills. Daarom is ACTA, samen met Catalisti, imec en de Karel de Grote Hogeschool partner in de VLAIO industrie 4.0 Proeftuin “digitale leermethoden voor de chemische industrie”.
Ook jij als leerexpert kan je steentje bijdragen !
In een praktijkgerichte workshop willen we tot een lijst van onderwerpen komen waarvan jullie denken dat een VR (virtual reality) of AR (augmented reality) oplossing kan helpen bij het leren op de werkplek.
Praktische info: 28 juni 2019
Acta, Ruiterijschool 9, 2930 Brasschaat
12u -12.45u : ontvangst met broodje
12.45u-13u : welkom en uitleg concept Proeftuin
13u -15u : workshop ‘Voor welke (deel)opleidingen wil jij de nieuwe technologie testen in de proeftuin ?’
15u-15.30 : slotwoord en verdere afspraken
Natuurlijk wil je hieraan deelnemen ! Bevestig voor 19/6 je aanwezigheid per mail aan hans.musters@acta-vzw.be.
Heb je interesse maar lukt de datum niet, geef dan ook zeker een seintje.
www.acta-vzw.be