Neemt u ook de uitdaging aan?
Dit uit Nederland overgewaaide succesconcept is gericht op studenten secundair onderwijs(ASO/TSO) van het 5de en het 6de jaar.
Communiceren met jongeren is essentieel voor de chemische sector. Zij zijn immers mogelijke werknemers. Maar zij zijn ook gebruikers van onze producten zodat wij hen ook willen informeren over het nut van onze activiteiten en de bijzondere zorg die wij hierbij besteden om veilig en milieuvriendelijk te handelen.
“Meet the Boss” is een debatnamiddag tussen hen en een topman uit de chemische sector waarop we controversiële thema‘s niet uit de weg gaan.
Het concept is eenvoudig: een 6-tal weken voor een “Meet the Boss” plaatsvindt, ontvangt u het standpunt van “the Boss”: bv. “Het fabriceren van kunststoffen is de meest duurzame manier om met onze aardoliereserves om te springen”. Uw leerlingen werken in de daaropvolgende weken in klasverband hun eigen stelling uit rond dit thema.
Op de dag van het evenement zelf gaan de verschillende klasgroepen een hele middag in debat.
Wilt u meer informatie? Neem dan contact op met Jan Reynaert, jreynaert@essenscia.be, tel 02 238 97 95